TESTY COVID HURT

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

  • Test Boson 1

Istnieje wiele powodów, dla których warto sięgnąć po antygenowe testy kasetkowe na koronawirusa. Jeśli właśnie kończysz izolację lub kwarantannę i nie masz pewności, czy możesz wrócić do pracy i spotkań z bliskimi, domowy test boson da Ci pewność, że nie narazisz nikogo na niebezpieczeństwo. Jeżeli dopiero podejrzewasz u siebie chorobę, a obawiasz się zamknięcia w domu, możesz sam wykonać test covid. Kurier dostarczy Ci test, a Ty bez wychodzenia na zewnątrz przekonasz się, czy nie stanowisz zagrożenia dla innych. Jednocześnie, jeśli wynik okaże się negatywny, unikniesz niepotrzebnej kwarantanny. Szybkie testy boson na COVID dają wynik nawet w 15 minut. Tymczasem na wynik badania w placówkach ochrony zdrowia trzeba czekać niekiedy ponad dobę.

Testy covid – hurt i import w sklepie twójozon.pl

Być może jesteś pracodawcą i chcąc zapewnić swoim pracownikom bezpieczeństwo, udostępniasz im testy antygenowe w miejscu pracy. W takim wypadku najbardziej opłacalną opcją będzie zakup opakowania zbiorczego, w którym znajdziesz nawet kilkaset kasetek. W zależności od liczby ludzi, których zatrudniasz, możesz wybrać odpowiednią wielkość takiego opakowania.

Wybierz swój test tak, aby pobranie materiału było dla Ciebie komfortowe

Antygenowe testy kasetkowe dzielimy na dwa rodzaje w zależności od sposobu zastosowania:

  • takie, przy których materiał pobieramy ze śliny,
  • takie, przy których materiał pobieramy z nosogardzieli.

Według niektórych opinii materiał pochodzący z nosogardzieli daje dokładniejszy wynik. Niemniej, jego pobranie uchodzi za mniej komfortowe. Dlatego, jeśli sam masz silny odruch wymiotny lub chcesz przebadać swoje dziecko, to test ze śliny będzie lepszym rozwiązaniem. Nowoczesne testy ze śliny są bardzo dokładne, więc nie musisz obawiać się o ich wiarygodność.

Testy PCR a testy covid hurt – na czym polega różnica?

Test PCR wykrywa materiał genetyczny wirusa. Jest on dokładniejszy, ale wymaga zaawansowanej technologii. Przez to jest o wiele droższy i nie wykonasz go w domu na własną rękę. Co więcej, na jego wynik trzeba czekać przynajmniej kilka godzin. Za to test sejoy antygenowy wykrywa przeciwciała, które nasze organizmy wytwarzają po kontakcie z wirusem. Do ich wykrycia wystarczy domowy test kasetkowy. Dlatego jest to rozwiązanie w zasięgu każdego. O wiele tańsze i szybsze. Należy jednak pamiętać, że ujemny wynik takiego testu nie daje tak dużej pewności, jak wynik testu PCR. Mimo wszystko jest to niezastąpione rozwiązanie w szybkiej diagnostyce domowej i w miejscu pracy, rekomendowane przez lekarzy.