Mini przyłbice

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

 • Mini Przyłbica EZ Shield z profilu
  Mini przyłbice

  10X MINI PRZYŁBICA OCHRONNA NA NOS I USTA PREMIUM (paczka)

  Oceniony 0 na 5.
  9,90
 • Mini Przyłbica EZ Shield z profilu
  Mini przyłbice

  MINI PRZYŁBICA OCHRONNA NA NOS I USTA PREMIUM

  1,99

Odkąd na świecie pojawiła się pandemia koronawirusa, wiele osób zaczęło bardziej zwracać uwagę na zdrowie i bezpieczeństwo, nie tylko swoje, ale również swoich bliskich. Część z nas dopiero teraz dowiedziała się, że istnieją proste sposoby na ograniczanie rozprzestrzeniania się drobnoustrojów i być może będzie je jeszcze stosować po ustaniu pandemii. Jednym z tych sposobów, oprócz dezynfekcji rąk, są maseczki i mini przyłbice ochronne.

W jaki sposób działają mini przyłbice?

Z pewnością częściej wybieranym rozwiązaniem, które zauważamy wśród mijanych ludzi, są zwykłe maseczki, być może ze względu na ich łatwiejszą dostępność. Niemniej jednak równie dobrym rozwiązaniem są mini przyłbice na nos i usta. Nie da się ukryć, że są one po prostu wygodniejsze aniżeli maski, gdyż lepiej się w nich oddycha. Sprawdza się to przede wszystkim w przypadku osób, które mają problemy z oddychaniem, np. przy astmie. Dzięki temu można uniknąć dyskomfortu, jaki pojawia się w trakcie oddychania czy mówienia w zwykłej maseczce. Kolejną zaletą małej przyłbicy jest fakt, że jest ona mniejsza aniżeli standardowe przyłbice, przez co cechuje ją większy komfort noszenia, a dodatkowo w polu widzenia nie gromadzi się para wodna.

Co ważne, przyłbica jest akcesorium ochronnym wielorazowego użytku, a wiec po wejściu do pracy czy do domu wystarczy ją zdezynfekować.

Mini przyłbica, maska ochronna – osłona na usta i nos

Nosząc małą przyłbicę zasłaniamy obszary, które są najważniejsze z punktu widzenia rozprzestrzeniania się drobnoustrojów, a więc usta i nos. Dzięki temu wszelkie cząsteczki wydostające się z aerozolem podczas kichania czy kaszlu osadzają się na wewnętrznej powierzchni przyłbicy, nie wydostając się dalej. Ten rodzaj ochrony jest praktyczny jeszcze z jednego względu – doskonale sprawdza się w przypadku osób noszących okulary, ponieważ ogranicza parowanie szkieł i nie przeszkadza w ich noszeniu. Jest to dobra i higieniczna opcja dla tych, którzy muszą zasłaniać nos i usta w pracy przez cały dzień.